Užsakėm ateinančiom vestuvem, pristatymas labai greitas buvo, nesitikėjau. Tai gi dabar laukiam šventės ir tikiuos efektas bus toks pats kaip ir pristatymas, labai geras!
Aleksandras
Ačiū už greitą servisą ir puikų darbą. Būtinai rekomenduosiu jus savo draugams.
Vygaudas
Mes gintaro dulkes naudojome per tėvelių 60-ųjų vestuvių metinių šventę. Labai visiems patiko – toks gražus, romantiškas susiburimas prie ugnies su palinkėjimais. Manau, kad asmeninėms šventėms tai geriausia išeitis, nes man asmeniškai fejerverkai – per daug triukšmo, galingai, nebelieka  tokio susikaupimo, jaudulio, romantikos.
Platelių šilas
Esu begalo patenkinta kolektyvu, puikus bendravimas, greitas prekės pristatymas 🙂 . Rekomenduoju, šventę tikrai pagyvino!
Lina
Super!! Malonus ir greitas aptarnavimas. Labai dziaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Visiems buvo labai idomu ir linksma 🙂 Visi norejo dar ir dar 🙂 . Aciu jums!
Vaida
Jei jūsų draugų ir artimųjų tarpe yra originalių ir drąsių žmonių, tai Gintaro dulkių ceremonija virs šviesos, nuostabos ir juoko šou!
Jolanta
Patiko viskas – ir aptarnavimas, ir pristatymo greitis, ir, žinoma, pačios gintaro dulkės. Ypač paliko įspūdį tiems, kas dar nieko panašaus nebuvo matę. Rekomenduočiau visiems 🙂
Eglė
Pristatymo greitis patiko. Gavom per parą. Tokiems užsimiegojusiems jaunavedžiams kai šventė ant nosies, toks operatyvumas labai naudingas.
Gvidas
Sveciai eme dulkes is dubenelio ir mete i aukura, lauzas stipriai suliepsnoja. Grazu, bet nera kazkas labai yspudingo. Galutinis rezultas patiko, visgi kazkas naujo.
Indrė
Pateisino lūkesčius tos gintaro dulkės. Iki tol nebuvau naudojęs, bet maždaug taip ir įsivaizdavau „veikimą“. Naudojom lauke. Pažįstamiems rekomenduočiau ir pačias dulkes, ir pirkimą pas Jus.
Rimantas
Esu renginių vedėjas, šias dulkes jau naudojome dvejoms vestuvėms, visi liko sužavėti, patarimas deginant naudoti ugnies stovus, taip įspūdis žymiai didesnis.
Dainius
Pristatymas tikrai labai greitas. Na, o efektas – taip pat – tikiuosi bus labai geras 🙂
Kristina
Pirkome šias dulkes jubiliejui draugės. Sakėm po palinkėjimą ir tuo pat metu metėme į laužą. Rekomenduoju, buvo smagu.
Valerija

Mums svarbi jūsų nuomonė

Laukiame jūsų istorijų: kaip sekėsi, ar patiko, kaip atlikote visą ritualą. Pasidalinkite savo patirtimi su kitais žmonėmis, kurie šį ritualą planuoja atlikti ir savo šventėje! Liksime dėkingi!

Papasakokite kaip sekėsi jums!

Lauksime laiškų info@gintarodulkes.lt